NOVADAN - Gastrochem Serwis - wyposażenie gastronomii kraków, urządzenia gastronomiczne kraków, chemia do gastronomii, gastronomia kraków, sprzęt gastronomiczny kraków

Idź do spisu treści

Menu główne:

CHEMIA DO GASTRONOMII

NOVADAN

 

BISTRO 141  -  płynny środek do mycia w zmywarkach (24 kg)

Produkt zalecany jest do stosowania w profesjonalnych zmywarkach z automatycznym dozowaniem. Jest skuteczny zarówno przy wodzie miękkiej jak i średnio twardej.
To produkt silnie alkalicznym nie zawierającym chloru i NTA. Może być stosowany do czyszczenia szkła, porcelany, elementów z tworzyw sztucznych i stali nierdzewnej.

BISTRO CL142  -  płynny środek do mycia w zmywarkach z zawartością chloru (24 kg)

Środek zalecany jest do stosowania w profesjonalnych zmywarkach z automatycznym dozowaniem. Jest skuteczny zarówno przy wodzie miękkiej jak i średnio twardej.
Jest to
produkt z silnie alkalicznym zawierającym chlor. Może być stosowany do czyszczenia szkła, porcelany, elementów z tworzyw sztucznych i stali nierdzewnej.

BISTRO RINSE 780  -  nabłyszczacz do wszystkich typów zmywarek (5 i 10 l)

Jest to płynny, neutralny, łagodny środek nabłyszczający do wszystkich typów zmywarek.

Zmniejsza napięcie powierzchniowe wody podczas fazy płukania pozostawiając naczynia czyste i lśniące.

BISTRO OVEN 346  -  środek czyszczący o silnie alkalicznych właściwościach (5 l)

Jest to płyn silnie alkaliczny środek przeznaczony do czyszczenia piekarników, patelni, blach piekarnikowych, krat oraz innych elementów grilla, garnków oraz innych przedmiotów gastronomicznych.
BISTRO OVEN 346 skutecznie usuwa tłuszcz, białko, cukier itp. Ze względu na silną alkaliczność zaleca się dużą ostrożność oraz używanie jedynie do czyszczenia przedmiotów do tego przeznaczonych, głównie szklanych, żelaznych, ze stali nierdzewnej i powierzchni emaliowanych

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego